Hakkımızda

F M C HAVACILIK

Her şey; farklı çevresel şartlarda, çeşitli hava araçlarıyla  edindiğimiz  binlerce saatlik uçuş tecrübesini, havacılık  kültürünü , uçuculuğun temellerine  olan inancımızı  sizinle  paylaşma isteği ile başladı.

Siz geleceğin havacılarının içinde  olacağı dinamik ortam , sizlerden çok şey bekleyecektir. Bu tecrübe ve bilgi birikimini , sürekli öğrenme metoduyla  Maliyet Etkin, Yenilikçi ve Verimli Eğitim sistemi ile sizlere sunabileceğimize ve sizleri mesleğinizin daha sonraki safhalarına  daha iyi bir şekilde hazırlayacağımıza  inanıyoruz.  Bu düşünsel altyapı ve sizlerden gelen geri beslemeler  sonunda “MEYVE”sini verdi.  Şirketimiz 31 Ocak 2020 tarihinde kuruldu.  Tüm dünyayı  derinden etkileyen COVID-19  süreci bu hayallerimizden bizi  vazgeçirmedi. 

Aklımızdaki modelin içini  doldurmak gerekirse ;

Maliyet Etkin : Herkese hitap eden, kolay ulaşılabilir, size getirdiği maliyete karşılık size en fazla katkıyı sağlayan, başta en değerli kaynağı “zaman” kazandıran bir model benimsedik. Uçuş öncesinde sizleri hazırlıyoruz, birlikte çalışıyoruz.

Yenilikçi : Modern çağın havacılık dünyası, geçmişte edindiği tecrübelerin üzerine kurulmuştur. Gerek uçağımız, gerekse çalışmalarımızda kullanacağımız PC tabanlı eğiticiler bu konudaki ısrarımızı size anlatacaktır. 

Verimli : Kendisinden beklenen bir süreç kurmak istedik. Bu süreçte verimi öne çıkarmak için sizlerin isteklerini önemseyen, sizlere bol bol eğitim yaptıran , araştırmanızı sağlayan ,

kısaca sizi sürece en çok dahil eden bir metodoloji  takip ediyoruz. İçsel motivasyonunuzu artıracak yegane kaynak yine sizsiniz. 

Hizmetlerimiz

Maliyet etkin , Yenilikçi Verimli Eğitim
Train Harder ,Fly better

Bilgi Al

PIC Uçuş
Uçak Kiralama

Detaylı Bilgi

Havacılık   Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

Mikroelektronik  Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

Tanıtım Filmimiz

Eğitmenlerimiz

57 Yaşında
İlk Uçuş Tarihi : 1984
Toplam Uçuş Saati: 19200

42 Yaşında
İlk Uçuş Tarihi : 1999 
Toplam Uçuş Saati: 8500

Bizimle Uçan Pilotlar ve Müşterilerimizin Yorumları

Eğitim sürecimizde Cem kaptanın özverisine çok teşekkür ederiz. Kendisi öğrendiğimizden emin olmadadan peşimizi bırakmaz. Bundan dolayı kendi adımıza şanslı hissediyoruz. Eminim aldığımız uçuş eğitimimizle; uçuş hayatımız bizim için daha emniyetli ve saha kolay olacaktır.

Hüseyin Bey

Eğer amacınız sadece saat doldurmak değil de; gerçekten bir şeyler öğrenmek istiyorsanız doğru adres burası. İlk günden beri üzerimize titreyen her şeyi en iyi, en doğru öğrenmemiz için üstün çaba sarfeden hocalarımıza teşekkürler. Burada,saat doldurmak için PIC yapanlardan bir adım önde olacaksınız. Bence havayolu pilotu olmak İstiyorsanız burası çok doğru bir tercih.

İlke Bey

Yapacağımız uçuşlar öncesi bizi konulara tek tek hazırladığı, gerek ekipman gerek doküman her türlü konuda aydınlatıcı ve yardımcı olduğu, bilemediğimiz ya da anlamadığımız her konuda arkamızda durduğu için öncelikle  Cem kaptana; sonrasında ise FMC Havacılık’a içten teşekkürlerimi sunmak isterim. Karantina dolayısıyla ofis görüşmeleri yapamadığımız zamanlarda bile; toplu ve bireysel online görüşmelerle bilgilerimizi hem taze tutmuş, hem de her seferinde yeni bilgiler de ekleyerek uçuş hattına donanımlı bir sekilde hazırlanmamızı saglamaya çalışmıştır.

Buket Hanım

Her eğitim sonunda hazırlanan online sınavlar sayesinde, anlatılan konularda anlaşılmamış kısımlar kişiye özel tespit edilip telafi ediliyor. Bu bilgileri hali hazırda havayolu şirketinde çalışmakta olan bir kaptandan, dolayısıyla gerçek hayatta karşılaşılan durumsal örneklerle almak hem süreç ile ilgili heyecanımı artırıyor, hem de ilerisi için daha iyi hazırlanmama yardımcı oluyor.

Ozan Bey

İyi ki FMC Havacılık ile yola koyulmuşum, PIC’yi her yerde yapabilirdim ama sınıf ortamında, kademe kademe IR safhasına bu kadar ayrıntılı hiçbir yerde hazırlanamazdım kesinlikle. Amacı saat doldurmak değil, iyi bir pilot olmak için öğrenerek ilerlemek isteyen herkese mutlaka öneriyorum. TRAIN HARDER, FLY BETTER.

Ömür Bey